Bestuur

Onderstaand is een overzicht van alle bestuursleden te zien, met daarbij de contactgegevens om hen te benaderen.

Dagelijks bestuur

Cees van Loon

Voorzitter / Sponsoring
cees@warandeloop.nl

Bart Vennix

Co√∂rdinator / Meeting Manager
bart@warandeloop.nl

Frans Heffels

Vice Voorzitter / Atletenveld
frans@warandeloop.nl

Rob Weerts

Communicatie / Marketing / Media / Warande by Night
rob@warandeloop.nl

Ria Voorzee

Communicatie / Marketing / Media / Vrijwilligers
ria@warandeloop.nl

Tijs van Erve

Communicatie / Marketing / Media / Warande by Night
tijs@warandeloop.nl

Christian Pulles

Inschrijvingen / wedstrijdsecretariaat
christian@warandeloop.nl

Joris van den Besselaar

Communicatie / Marketing / Media / Businessrun / Warande by Night
joris@warandeloop.nl

Van links naar rechts: Frans Heffels, Christian Pulles, Bart Vennix, Cees van Loon, Tijs van Erve, Ria Voorzee, Rob Weerts